609 450 170
tomasz.koczwara@gmail.com

Oferta
1. SPOTKANIE


Możemy rozmawiać przez telefon godzinami i wysłać wzajemnie dziesiątki wiadomości, ale spotkanie jest (przynajmniej od pewnego etapu) naprawdę niezbędne. Chodzi nie tylko o dokumenty, ale również o wspólne ustalenie strategii i terminów.

2. ANALIZA

Ta poważna i wiarygodna nie jest możliwa bez dokumentów, zwłaszcza określających dochody kredytobiorców. Warto o tym pamiętać, aby potem uniknąć przykrych niespodzianek. Czas poświęcony tutaj na pewno potem zaprocentuje.

3. OFERTA

Wynika z przeprowadzonej analizy. Nie w każdym przypadku wszystkie opcje bankowe są dostępne, więc tym bardziej warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie kompletu dokumentów, które pozwolą dobrze określić możliwości i priorytety.

4. REALIZACJA

Jeśli poprzednie etapy zostały wykonane z należytą starannością, ten najczęściej nie przynosi przykrych niespodzianek. Trzeba się jednak liczyć z tym, że czasem analityk chce coś dodatkowo wyjaśnić lub uzupełnić. To wszystko (z racji określonych procedur) trwa, więc warto uzbroić się w cierpliwość - kolejki w bankach są nie tylko przy okienku.