609 450 170
tomasz.koczwara@gmail.comOFERTA KIEROWANA JEST DO OSÓB, KTÓRE KREDYTU POTRZEBUJĄ (LUB ROZWAŻNIE GO PLANUJĄ) ORAZ DO TYCH, KTÓRZY KREDYT JUŻ MAJĄ (I DZIELNIE GO SPŁACAJĄ). TAK, BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ O PIENIĄDZACH.

DECYZJA O ZADŁUŻENIU SIĘ NA KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH NA WIELE LAT RZADKO KIEDY PODEJMOWANA JEST SPONTANICZNIE. TO RACZEJ EFEKT DŁUGICH PRZEMYŚLEŃ I WIELU ANALIZ.

CORAZ RZADZIEJ DO BANKU (NAJCZĘŚCIEJ: "SWOJEGO") TRAFIA MŁODE MAŁŻEŃSTWO, KUPUJĄCE MIESZKANIE NA RYNKU WTÓRNYM Z URZĄDZONĄ KSIĘGĄ WIECZYSTĄ, PRACUJĄCE OD LAT W TEJ SAMEJ FIRMIE ZE STAŁYM MIESIĘCZNYM WYNAGRODZENIEM ORAZ POSIADAJĄCE 35% WŁASNYCH ŚRODKÓW. TACY KLIENCI WŁAŚCIWIE SIĘ JUŻ NIE ZDARZAJĄ...

KAŻDY WNIOSEK WYMAGA INDYWIDUALNEJ ANALIZY SYTUACJI GOSPODARSTWA DOMOWEGO I TAKIEJ OPTYMALIZACJI DZIAŁAŃ, ABY UZYSKAĆ DWIE DOBRE, KONKURENCYJNE DECYZJE BANKOWE. SKŁADANIE DZIESIĘCIU WNIOSKÓW DO WSZYSTKICH BANKÓW NIE MA Z TAKĄ OPTYMALIZACJĄ NIC WSPÓLNEGO. INNA, POPULARNA DROGA TO SKIEROWANIE SIĘ DO "SWOJEGO" BANKU, WSZAK JESTEŚMY "STAŁYMI KLIENTAMI". PRACOWNIK ZAPEWNI NAS, ŻE ZOSTANIEMY SZCZEGÓLNIE POTRAKTOWANI, ALE NAJCZĘŚCIEJ W OFERCIE NIEWIELE TO ZMIENIA. WARTO MIEĆ SZERSZY OBRAZ TEGO, CO PROPONUJE KONKURENCJA.

NAJCZĘŚCIEJ TO PRAWDA, ŻE KREDYT HIPOTECZNY BIERZEMY TYLKO RAZ W ŻYCIU. NIEKONIECZNIE JEDNAK MUSI TO BYĆ ZWIĄZEK NA CAŁE ŻYCIE... NIEWIELU PEWNIE SŁYSZAŁO O MOŻLIWOŚCI REFINANSOWANIA KREDYTU, CZYLI "PRZEJĘCIA" GO PRZEZ INNY BANK. JEST KILKA OGRANICZEŃ NA KTÓRE TRZEBA UWAŻAĆ, ALE JEŚLI MIESIĘCZNIE MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ, POWIEDZMY, 200 PLN...? TO SAMO Z DRUGIEJ STRONY: W TYM PRZYPADKU NA "ZŁYM" KREDYCIE TRACIMY ROCZNIE 2400 PLN.

POTRZEBNA WIĘKSZA GOTÓWKA? W KREDYCIE GOTÓWKOWYM MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 150 000 PLN, ALE JEGO REALNA CENA PEWNIE BĘDZIE OSCYLOWAĆ MIĘDZY 10 A 15%. KOLEJNYM MAŁO ZNANYM PRODUKTEM JEST POŻYCZKA HIPOTECZNA, CZYLI ŚRODKI NA CEL DOWOLNY ZABEZPIECZONE HIPOTEKĄ NA NIERUCHOMOŚCI. DO UZYSKANIA NAWET 80% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ ZABEZPIECZENIE. A CENA? MARŻA 3,5% + AKTUALNY WIBOR DAJE KREDYT PONIŻEJ 6,5%. JAKBY TANIEJ, PRAWDA?

ZACHĘCAM DO SPOTKANIA. MOJE WYNAGRODZENIE TO PROWIZJA WYPŁACANA PRZEZ BANK, WIĘC Z NATURALNYCH POWODÓW ZALEŻY MI NA POZYTYWNYCH DECYZJACH. CAŁY PROCES JEST DLA PAŃSTWA BEZKOSZTOWY, ALE... BĘDĘ PROSIŁ O REKOMENDACJE ;-)